Dell Precision: Najinteligentniejsze mobilne stacje robocze na rynku

Dell Precision: Najinteligentniejsze mobilne stacje robocze na rynku

Równie potężna, co inteligentna

Dell, znany producent komputerów, wprowadza na rynek nowe systemy Precision z rewolucyjnym narzędziem Dell Optimizer for Precision. Te mobilne stacje robocze są nie tylko niezwykle potężne, ale także inteligentne dzięki technologiom opartym na sztucznej inteligencji. Przedstawiamy zaawansowane funkcje, które uczynią Twoją pracę bardziej wydajną i produktywną.

Stworzony do wydajnej pracy

Nowe systemy Precision są wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ jedenastej generacji, które zapewniają doskonałą wydajność i niezawodność podczas realizacji różnorodnych projektów. Dzięki nim możesz sprawnie pracować nad grafiką 2D oraz projektami CAD 3D.

Profesjonalna grafika i pamięć

Praca z grafiką i projektami CAD staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej dzięki karcie graficznej NVIDIA® nowej generacji, wyposażonej w nawet 2 GB pamięci. Dodatkowo, szybka pamięć 3200 MHz o pojemności do 64 GB zapewnia płynne działanie całego systemu.

Zaawansowane funkcje termiczne

Nie musisz się martwić o przegrzewanie się stacji roboczej podczas intensywnej pracy. Nowe systemy Precision zostały wyposażone w zaawansowane funkcje termiczne, które utrzymują temperaturę na optymalnym poziomie, gwarantując cichą i chłodną pracę.

Pojemna pamięć masowa

Dyski SSD M.2 PCIe Gen4 o pojemności do 4 TB z układem graficznym UMA zapewniają nie tylko dużo miejsca na przechowywanie danych, ale także szybki dostęp do nich. Możesz swobodnie zarządzać swoimi treściami i pracować efektywnie.

Świetny, komfortowy wyświetlacz

Dell dba o jakość Twojej pracy, dlatego w systemach Precision znajdziesz ekrany o jasności 400 nitów i rozdzielczości UHD, obsługujące do 100% gamy barw sRGB. Dodatkowo, funkcja PremierColor pozwoli Ci dostosować wyświetlanie kolorów do Twoich potrzeb. Opcje z ekranami dotykowymi oraz sprzętową funkcją ograniczającą emisję światła niebieskiego (ComfortView Plus) zapewniają dodatkowy komfort użytkowania.

Połączenia bez komplikacji

Nowe systemy Precision zostały wyposażone w szereg portów, które ułatwią Ci podłączanie urządzeń i szybką wymianę danych. Dwa porty Thunderbolt™ 4, dwa porty USB 3.2 Type-A drugiej generacji (jeden z obsługą zasilania), port HDMI 2.0 oraz opcjonalne karty Intel 802.11ax R2/6E, Bluetooth 5.0 i LTE Cat9 WWAN (tylko w konfiguracji z autonomiczną kartą graficzną) pozwalają na pełną elastyczność i mobilność.

Ulepszona konstrukcja klawiatury

Dell zadbał także o ergonomię pracy. Duży touchpad i klawiatura Pro2 zostały zaprojektowane nie tylko pod kątem estetycznym, ale przede wszystkim dla zapewnienia użytkownikom komfortu i wygody podczas długich godzin pracy.

Dell Optimizer dla Precision – Twoja inteligentna asystentka

Personalizacja wydajności dzięki Dell Optimizer

Dell Precision to wbudowana platforma sztucznej inteligencji, która uczy się i dostosowuje do Twojego stylu pracy. Dzięki temu możesz cieszyć się spersonalizowaną wydajnością, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

ExpressConnect – bezproblemowa łączność Wi-Fi

Funkcja ExpressConnect automatycznie łączy się z najmocniejszym sygnałem uwierzytelnionego punktu dostępu, dzięki czemu masz pewność stabilnego połączenia podczas korzystania z aplikacji konferencyjnych.

Intelligent Audio – dźwięk studyjnej jakości

Współpraca zdalna staje się bardziej efektywna dzięki funkcjom redukcji zniekształceń i eliminacji szumów, które zapewniają klarowną komunikację między uczestnikami spotkania.

ExpressResponse – szybkie uruchamianie aplikacji

Dzięki sztucznej inteligencji i technologii Intel® Adaptix™, masz możliwość jeszcze szybszego uruchamiania najczęściej używanych aplikacji, co pozwoli Ci na jeszcze sprawniejszą pracę.

ExpressSign-in – bezpieczeństwo i wygoda

Zainstalowany w stacji roboczej czujnik zbliżeniowy oparty na technologii Intel® Context Sensing umożliwia wygodne i bezpieczne logowanie dzięki funkcji Windows Hello. Kiedy oddalasz się od komputera, system automatycznie blokuje się, chroniąc Twoje dane.

ExpressCharge – wydłużona wydajność baterii

Dell Optimizer doskonale zarządza baterią, dostosowując się do Twojego stylu pracy. Funkcja ExpressCharge Boost pozwala na szybkie naładowanie baterii, gdy jest to niezbędne, dzięki czemu nie musisz martwić się o przerwy w pracy.

Certyfikaty niezależnych dostawców oprogramowania

Stacje robocze Precision zostały poddane licznej ilości testów w celu potwierdzenia sprawnej obsługi najpopularniejszych aplikacji używanych na co dzień. Certyfikaty ISV, które posiada firma Dell, to gwarancja kompatybilności z zaawansowanymi programami.

Zmodernizuj swoje środowisko pracy dzięki Dell Technologies Unified Workspace

Dell Technologies Unified Workspace to zestaw standardowych praktyk, które pomagają zmodernizować środowisko pracy na punktach końcowych i zapewnić optymalne środowisko użytkownika. Dzięki integracji oprogramowania i usług Dell z obecnymi środowiskami końcowymi, zyskasz większą wydajność, praktyczne informacje oraz zoptymalizowane zarządzanie i wsparcie techniczne.

Korzyści z wdrożenia Dell Technologies Unified Workspace:

  1. Nowoczesne przydzielanie zasobów i skrócenie czasu wdrażania o 50% – zyskaj więcej czasu na realizację projektów dzięki efektywnemu zarządzaniu zasobami i szybszemu wdrażaniu nowych rozwiązań.
  2. Kompleksowe zabezpieczenia punktów końcowych – zapewnij pełne bezpieczeństwo swoim danym i zminimalizuj ryzyko ataków cybernetycznych.
  3. Ujednolicone zarządzanie z poziomu jednej konsoli – zyskaj kontrolę nad wszystkimi urządzeniami w Twojej sieci, dzięki czemu łatwiej będzie monitorować i utrzymywać sprzęt w najlepszym stanie.
  4. Predykcyjna, proaktywna pomoc techniczna – dzięki narzędziom Dell Technologies Unified Workspace unikniesz wielu problemów technicznych, a w razie potrzeby uzyskasz szybką i skuteczną pomoc.

Laptopy i komputery - porównaj na Ceneo

Windows 11 Pro – nowa era pracy hybrydowej

Windows 11 Pro to najbardziej wydajna i bezpieczna wersja systemu Windows, stworzona z myślą o pracy hybrydowej. Prosta w obsłudze dla działu IT, dostarcza nie tylko znane funkcje, ale także wiele nowych, które pozwolą Ci pracować jeszcze sprawniej i efektywniej.

Porty i gniazda – łączność bez ograniczeń

Systemy Precision wyposażono w szereg portów i gniazd, które umożliwią swobodne korzystanie z różnorodnych urządzeń i łatwą wymianę danych. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na pracy, a nie na szukaniu odpowiednich złączy.

Wymiary i waga – mobilność bez kompromisów

Nowe systemy Precision są nie tylko potężne i inteligentne, ale także niezwykle mobilne. Ich niewielkie wymiary i lekka konstrukcja sprawiają, że możesz zabrać je wszędzie tam, gdzie pracujesz, bez obawy o nadwyrężenie pleców.

Promowanie zrównoważonego rozwoju

Dell dba nie tylko o Twoją wydajność, ale także o środowisko naturalne. Produkcja systemów Precision odbywa się z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, co przyczynia się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko.

Wprowadzając na rynek nowe systemy Precision z narzędziem Dell Optimizer for Precision, Dell postawił na połączenie potęgi z inteligencją, tworząc mobilne stacje robocze dostosowane do współczesnych wymagań. Dzięki zaawansowanym funkcjom, personalizacji wydajności, bezproblemowej łączności oraz dbałości o środowisko, te nowoczesne stacje robocze są idealnym narzędziem dla profesjonalistów, którzy stawiają na innowację i jakość w swojej pracy.